Друзі, маємо гарну новину. Ми продовжуємо проводити наш недільний День допомоги переселенцям

Друзі, маємо гарну новину.  

Ми продовжуємо проводити наш недільний День допомоги переселенцям.  

     

7 серпня відбудеться чергова така зустріч, де на знову прибулих переселенців чекають продуктові набори та смачний гарячий обід.  

     

 ❗️Важливо: щоб отримати продукти, необхідно зареєструватися за формою, посилання тут❗️  

https://forms.gle/tJGbUJfKcrPAefM49

 

     

 ⏳ Чекаємо на вас 07.08.2022 о 13:00 на Корольова, 56а, Одеса.  

     

Організатори: Благодійний Фонд Тимура Рудова, Морський Форум, Янголи Одеси та Доставка Правильного Харчування «Смачно з Науменко!».

А якщо у вас є можливість подарувати якісь речі переселенцям, щось із побутової техніки, іграшок, посуду, постільної білизни тощо, приходьте також в неділю. Їм дуже потрібна підтримка та допомога❤️

Благодарим прекрасную девушку Ирину с Одессы за переданное нам имущество для ремонтных бригад ВСУ

Благодарим прекрасную девушку Ирину с Одессы за переданное нам имущество для ремонтных бригад ВСУ: морские комбенизоны, газовую плитку с газовыми баллонами и 200$ на закупку необходимого в дорогу к нашим ребятам на Бахмутском направлении. Вместе мы сила — Вместе к победе!

Побробнее

Благодарим Ассоциацию Добровольных Пожарных Украины в лице их руководителя Сергея за предоставленную помощь для наших бойцов на передовой в виде средств личной гигиены

Благодарим Ассоциацию Добровольных Пожарных Украины в лице их руководителя Сергея за предоставленную помощь для наших бойцов на передовой в виде средств личной гигиены.  Вместе мы сила!

Побробнее
No more posts to show

Связаться с нами

Нужна помощь: [email protected]
Присоединиться: [email protected]