Друзі, маємо гарну новину. Ми продовжуємо проводити наш недільний День допомоги переселенцям.

Друзі, маємо гарну новину.  

Ми продовжуємо проводити наш недільний День допомоги переселенцям.  

     

24 липня відбудеться чергова така зустріч, де на знову прибулих переселенців чекають продуктові набори та смачний гарячий обід.  

     

 ❗️Важливо: щоб отримати продукти, необхідно зареєструватися за формою, посилання тут❗️  

https://forms.gle/DmMoG9V9NCBMUUiJ8

     

 ⏳ Чекаємо на вас 24.07.2022 о 13:00 на Корольова, 56а, Одеса.  

     

Організатори: Благодійний Фонд Тимура Рудова, Морський Форум, Янголи Одеси та Доставка Правильного Харчування «Смачно з Науменко!».

А якщо у вас є можливість подарувати якісь речі переселенцям, щось із побутової техніки, іграшок, посуду, постільної білизни тощо, приходьте також в неділю. Їм дуже потрібна підтримка та допомога❤️

Благодарим прекрасную девушку Ирину с Одессы за переданное нам имущество для ремонтных бригад ВСУ

Благодарим прекрасную девушку Ирину с Одессы за переданное нам имущество для ремонтных бригад ВСУ: морские комбенизоны, газовую плитку с газовыми баллонами и 200$ на закупку необходимого в дорогу к нашим ребятам на Бахмутском направлении. Вместе мы сила — Вместе к победе!

Побробнее

Благодарим Ассоциацию Добровольных Пожарных Украины в лице их руководителя Сергея за предоставленную помощь для наших бойцов на передовой в виде средств личной гигиены

Благодарим Ассоциацию Добровольных Пожарных Украины в лице их руководителя Сергея за предоставленную помощь для наших бойцов на передовой в виде средств личной гигиены.  Вместе мы сила!

Побробнее
No more posts to show

Связаться с нами

Нужна помощь: [email protected]
Присоединиться: [email protected]